Konečně jsi dorazil!

Ano, jsi na stránkách školního časopisu Slovanského gymnázia Olomouc, [S]Press!

Jsme parta aktivních studentů, kteří ve svém volném čase vytváří časopis a spoustu dalších super věcí. 

Jak jsme vlastně přišli na náš název? Je to jednoduché, „s“  představuje Slovanské gymnázium nebo studentstvo, vyberte si dle preferencí,  a „press“ vyjadřuje naši zpravodajskou službu. (pozn. čte se [espres], stejně jako espresso, ale bez „o“).


Najdeš zde spoustu zajímavých věcí od hlavního tématu, přes rozhovory, až po hlášky učitelů nebo různé soutěže. Všechna naše vydaná čísla najdeš v archivu. Nebo můžeš třeba mrknout na náš YouTube kanál, kam dáváme videa. 

Kromě očí chceme zaujmout i tvé uši. V podcastu Na espresso s [S]Pressem jsou dostupné některé naše načtené články nebo rozhovory se zajímavými osobnostmi. A abychom si školní rok trošku ozvláštnili, organizujeme také různé speciální dny inspirované Hrdou školou. Více najdeš v kalendáři.

VYTVÁŘET A ROZVÍJET“. To je naše motto. Děláme totiž dobrovolně něco navíc, tím získáváme nové zkušenosti a posouváme své možnosti do nepředstavitelných dálek.


Veronika Steklá, šéfredaktorka časopisu

NA NOVÉM ČÍSLE NAŠI REDAKTOŘI JIŽ USILOVNĚ PRACUJÍ

Číslo plné barvnosti, poruch vidění, speciálních zrakových schopností i  netradičních vlivů barev. Nezapomněli jsme ani na novou vlnu hlášek nebo STAWAY!


Datum vydání: 27. 3. 2024


ČETL(A) JSI?

DEJ NÁM PROSÍM ZPĚTNOU VAZBU!

BEZ TEBE NEBUDEME VĚDĚT, V ČEM SE ZLEPŠOVAT!

A CO NÁS TENHLE ROK ČEKÁ? VŠE NAJDEŠ V KALENDÁŘI AKCÍ


@spress.cz


@sgopressfb

sgopress@gmail.

com