HLEDÁME NOVÉ ČLENY!

Přijď se podívat na poradu každý pátek ve 14:00 do učebny 010 na hlavní budově.

BAVÍ TĚ NAPŘÍKLAD:

CHTĚL/A BYS TŘEBA:

KDO JSME?

Jsme parta studentů z SGO, kteří trochu svého volného času obětují, aby společně vytvořili něco víc. Za jedním výtiskem časopisu stojí pár desítek lidí, bez kterých by se to neobešlo. Pokud by tě zajímala naše předešlá práce, můžeš mrknout do archivu, kde najdeš všechna vydaná čísla.


CO DĚLÁME?

Když se řekne časopis, spousta lidí si představí psaní dlouhých nudných článků. Ale u nás to tak není! Každý časopis má své zajímavé a unikátní téma, a proto si každý najde něco o čem může psát. Že tě zrovna tohle téma moc nebere nebo nejsi typ na psaní článků? To vůbec nevadí! Můžeš se vytvářet ilustrace či propagační videa na sociální sítě, podílet se na korekturách či editacích časáku nebo vypomáhat při tvorbě podcastu. 

Vydání každého čísla obsahuje několik postupných kroků, které vedou k úžasnému výsledku. Připoj se k nám a rozvíjej své schopnosti a posouvej se za hranici svých možností. Protože Slovan není jenom nuda.


KOLIK ZA TO DOSTANU...

... pochval od šéfredaktora? Minimálně jednu určitě.

... výtisků zdarma? Žádný, protože papír taky něco stojí a  10 korun jsi ochotný/á  do časopisu investovat.

... výhod ve škole? Budeš znát spoustu nových lidí a občas dostaneš nějaké pochvaly za propagaci školy.

... dobrých známek? Možná jedničku z ČJ, protože si zlepšíš své psací dovednosti a tvoje slohové práce se budou zlepšovat.

... peněz? Nic. A proč taky? Děláme to totiž z vlastní iniciativy a abychom se naučili něco nového.


KDE NÁS NAJDEŠ?

V učebně 010 každý pátek od 14:00 zhruba do 14:45. Je to třída na staré budově u automatu na kávu. 

Pokud se stydíš přijít mezi nové lidi, tak nám můžeš napsat na Instagram @spress.cz


JAK SE MŮŽU PŘIDAT?

Přijď v pátek do učebny 010 a tam už tě někdo zasvětí. Fakt se nemusíš bát, my nekoušeme. Seriózní porady se konají zhruba každý první pátek v měsíci, ale pokud přijdeš i na "chillovací poradu", tak nevadí. 


PROČ VLASTNĚ HLEDÁME NOVÉ ČLENY?

Studium na gymnáziu je většinou krátké, a proto se redakce stále obměňuje. A aby časopis následně nezanikl, tak hledáme nové posily do našeho týmu, kte budou ochotně pomáhat při tvorbě časopisu, a jednoho dne naši práci převezmou.
Už se na tebe těšíme!