O nás

Kdo jsme?

Jsme parta studentů Slovanu napříč mnoha ročníky a jsme úplně normální. Jakože úplně normálně divní jako každý na Slovanu.


Bývalé členy redakce najdeš na tomto odkaze:
spress.cz/o-nas-byvalych

Filip Joel Hromek

šéfredaktor

Nejradši by udělal všechno, ale naštěstí má kolem sebe celou redakci, která mu pomáhá při vytváření časopisu. Je jen málo lidí, kteří jsou ochotní dělat tolik věcí dobrovolně. Filip patří mezi ně. Chybí editor? Nevadí, Filip ho nahradí. Chybí redaktor? Žádný strach, máme Filipa!

Adéla Lerchová

korektorka, redaktorka

Velice zodpovědná usměvavá osůbka. Nezkazí žádnou legraci a nikdo se s ní nenudí, ale občas si taky ráda postěžuje, když někdo nedělá, co má. Samozřejmě také výborně vede veškeré korektury.

Lukáš Sláma

redaktor, vedoucí rubriky ČFS

Docela nečekaně musel nahradit bývalou vedoucí rubriky Sauce. Lukáš se toho ale pevně chopil a přináší spolu s ostatními studenty na ČFS stále zajímavější články a hry. Občas je těžké se s ním domluvit, ale všechno se vždycky stihne v ten nejlepší čas.

Jakub Frainšic

exšéfredaktor (šk. r. 2021–2022)

"Nové maso", které je kopií bývalého šéfredaktora. Věčně se ztrácí ve svých myšlenkách a někdy se tváří jako by mu něco přeletělo přes nos. Ovšem v redakci se setkává s úžasnými lidmi, kteří jeho kyselý výraz přemění vždy v úsměv!

Judita Hlaváčová

překladatelka, redaktorka, přeživší na ČFS

Tzv. kolaborantka. Odevzdala skomírající redakci časopisu ČFS Sauce do rukou [S]Pressu, který teď díky ní nabízí i česko-francouzské počtení. Hrdě hájí práva a zájmy Pasterky.

Eliška Kroupová

redaktorka, korektorka

Stále optimistická. Stále s úsměvem na tváři. Nedá se zastrašit ani náročnějším úkolem a je schopná se vrhnout do všeho. Taky nám občas vymýšlí hry na porady, abychom si ten čas mohli taky trochu zpříjemnit.

Veronika Beinlová

ilustrátorka, redaktorka, překladatelka

Aneta Nezmeškalová

redaktorka

David Frainšic

ilustrátor

Gabriela Mimrová

ilustrátorka, redaktorka

Linda Weiserová

redaktorka

Karolína Šurkalová

korektorka, redaktorka

Helena Adámková

ilustrátorka

Laura Anna Spurná

redaktorka

Lukáš Bureš

redaktor

Barbora Fojtášková

redaktorka

Alžběta Dittrichová

redaktorka

Lukáš Zoubek

ilustrátor

Jirka Robenek

redaktor

Docela prázdno, co? Je nás mnohem víc... pojďme sem dodat fotečky!