O nás

Kdo jsme?

Jsme parta studentů Slovanu napříč mnoha ročníky a jsme úplně normální. Jakože úplně normálně divní jako každý na Slovanu.


Bývalé členy redakce najdeš na tomto odkaze:
spress.cz/o-nas-byvalych

Veronika Steklá

šéfredaktorka

redaktorka, ilustrátorka, korektorka, správkyně webu

Je už v [S]Pressu nějaký ten pátek, ale stále je plná elánu. je to milá duše, která ráda s čímkoliv pomůže, má úžasnou energii a nebojí se žádné výzvy. Dokáže všechny šílené plány nejen promyslet, ale i dotáhnout do konce. Říká se jí také stratég. 

Helena Adámková

redaktorka, ilustrátorka, propagátorka, tvůrkyně komiksů

Nikdo jí neřekne jinak než Helča. A proč? Protože je to neskutečně pozitivní člověk, svým humorem vždy povzbudí a ochotně se ujímá všech mimoškolních aktivit. Není nikdo na prodej časopisu? Máme Helču.  A bez její propagace by nás nikdo neznal. 

Alžběta Dittrichová

redaktorka, podcasterka, prozatím přeživší na ČFS

Srší nápady a nikdo se s ní nikdy nenudí, možná proto má kamarády, kam se podívá. I přes svou šílenost je to spolehlivá osůbka, která se dokáže soustředit na práci. Je to naše podcastová duše, která se nebojí ani organizace. Zatím žije a propaguje časopis na ČFS.  

Gabriela Mimrová

redaktorka, ilustrátorka

Gabča, naše skvělá duše umění a představivosti. Vždycky má dobrou náladu a úsměvy vysílá všemi směry. Úspěšně do redakce přitáhla několik dalších členů a sama v ní i po těch letech zůstala. 

Ester Valová

redaktorka

Ester je jedna z nejpilnějších a nejnadanějších duší  [S]Pressu. Neštítí se žádného tématu a vždy jako první odevzdává článek. Ani přes prázdniny nelení a časopis se tak jejími články jen zelení. 

Václav Ponížil

podcaster

Veselý klučina, který je pro každou srandu a do všeho se vrhá po hlavě. Při spravném vedení je ale důležitou součástí k dosažení cíle. Je vždy plný energie a nadšení, v místnosti s ním nikdy není nuda. Dělá na znovuzrozeném podcastu, stříhá, edituje, remcá a nedokáže být zticha.

Ondřej Masopust

podcaster

Zdá se, že ví o počítačích všechno. Na první pohled se zdá klidný a nenápadný, ale je to jen na první pohled. Jinak je energický, plný humoru a práci odevzdává vždy včas. Taktéž stojí u znovuzrození podcastu. A s Vaškem... s Vaškem jsou prostě dvojka.

Docela prázdno, co? Je nás mnohem víc... pojďme sem dodat fotečky!