Sbírka
plat a dek

Zdravíme,


jsme studenti Slovanského gymnázia Olomouc a chtěli bychom Vás poprosit o pomoc. Nemáte třicítková plata od vajec anebo staré deky navíc, které vám doma překážejí? Nám by moc pomohly při odhlučnění našeho nového nahrávacího studia, které si sami budujeme, abychom mohli nahrávat vlastní podcasty a rozhlasové hry.


Moc všem děkujeme za případnou pomoc.

Co sbíráme?

  • třicítková plata od vajec

  • staré deky jakékoliv velikosti

Čím více, tím lépe.

Kam s tím?

Pokud se nám rozhodnete pomoci, přineste prosím plata a/nebo deky do mezivstupu naší školy (do jakékoliv její budovy – viz fotky níže) v pracovní dny v době od 8:00 do 15:00.

Proč to sbíráme?

Na naší škole (Slovanském gymnáziu Olomouc) vytváříme vlastní nahrávací studio, které potřebuje odhlučnit. A protože chceme všeho dosáhnout co nejlevněji, odhlučníme si studio sami. K tomu ale potřebujeme spoustu plat od vajec a dek. Pomůžete nám?

K čemu potřebujeme na škole nahrávací studio?

Mohli bychom se v něm realizovat a nahrávat podcasty (např. rozhovory s učiteli, ředitelem, zaměstnanci školy, významnými absolventy a našimi spolužáky), audioverze školního časopisu [S]Press, rozhlasové hry (za účasti členů Slovanského Tyátru) a další audioprojekty.

Sběrné místo na Jiřího z Poděbrad

Sběrné místo na Pasteurově